Pronađeno
51
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.425 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
30.5 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
449.000 €
2.245 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.900 €
1.782 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.500 €
2.295 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
785
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
785 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
29min
8min
26min
Pogledaj oglas →
507
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
507 €/m²
6 soba
·
150 m²
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
32min
9min
11min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
8/8 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/7 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
1.964 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.486 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam