Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.1k
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
4.091 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Knić
›
Knić
6min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
220 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Knić
›
Konjuša
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
388 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Knić
›
Pajsijević
8min
43min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
383
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
383 €/m²
6 soba
·
269 m²
Knić
›
Knić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
273 €/m²
Dvosoban
·
110 m²
Knić
›
Guberevac
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.379 €/m²
29 m²
Knić
›
Žunje
11min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.417 €/m²
60 m²
·
Suteren
Knić
›
Žunje
11min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
590.000 €
1.372 €/m²
7 soba
·
430 m²
Knić
›
Knić
13min
5min
Pogledaj oglas →
440
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
440 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Knić
›
Knić
8min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Knić
›
Grivac
9min
Pogledaj oglas →
450
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
450 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Knić
›
Knić
9min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.552 €/m²
29 m²
·
Suteren
Knić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.400 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Knić
›
Bare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Knić
›
Oplanić
6min
19min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
633 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Knić
›
Guberevac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
507 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Knić
›
Konjuša
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
200 €/m²
350 m²
Knić
›
Bare
Pogledaj oglas →
700
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Knić
›
Knić
Pogledaj oglas →
380
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
380 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Knić
›
Knić
Pogledaj oglas →
780
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
780 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Knić
›
Knić
6min
34min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam