Pronađeno
37
4zida
65.000 €
496 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
Kikinda
4min
8min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
584 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Kikinda
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
522 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
1/1 sprat
Kikinda
›
Nakovo
2min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
240 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Kikinda
›
Bašaid
9min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
630 €/m²
127 m²
Kikinda
›
Bašaid
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
499.000 €
741 €/m²
673 m²
·
Prizemlje
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
409 €/m²
127 m²
·
Suteren
Kikinda
6min
1min
3min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.350.000 €
1.970 €/m²
1193 m²
Kikinda
›
Rusko Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
827 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
824 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
126 m²
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
151 €/m²
10 soba
·
1660 m²
Kikinda
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
305.000 €
3.675 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
6/7 sprat
Kikinda
›
Dimitrija Tucovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
961 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
Suteren
Kikinda
4min
6min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
599.000 €
890 €/m²
673 m²
·
3/3 sprat
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
3 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Kikinda
›
Mikronaselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
924 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Kikinda
3min
5min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam