Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.700 €
1 €/m²
1155 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
228 €/m²
Dvosoban
·
127 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
2.220 €/m²
Petosoban
·
45 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
25min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.900 €
214 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
275 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
4min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.071 €/m²
196 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
4min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
2 €/m²
15 soba
·
647 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.900 €
306 €/m²
Petosoban
·
327 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
181 €/m²
Petosoban
·
204 m²
Kanjiža
›
Horgoš