Pronađeno
23
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.700 €
1 €/m²
1155 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
228 €/m²
Dvosoban
·
127 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.088 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Kanjiža
›
Martonoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
236 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kanjiža
›
Totovo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
2.220 €/m²
Petosoban
·
45 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
25min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
336 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Kanjiža
›
Orom
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
357 €/m²
6 soba
·
182 m²
Kanjiža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
431 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kanjiža
›
Male Pijace
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.900 €
214 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
275 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
4min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
91 €/m²
438 m²
·
Suteren
Kanjiža
›
Male Pijace
12min
3min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
203 €/m²
148 m²
·
Suteren
Kanjiža
›
Male Pijace
9min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.581 €/m²
31 m²
·
Suteren
Kanjiža
›
Male Pijace
9min
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
643 €/m²
171 m²
Kanjiža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.071 €/m²
196 m²
Kanjiža
›
Horgoš
4min
4min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
400 €/m²
1000 m²
·
4. sprat
Kanjiža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
512 €/m²
782 m²
Kanjiža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
365 €/m²
185 m²
Kanjiža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
2 €/m²
15 soba
·
647 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.900 €
306 €/m²
Petosoban
·
327 m²
Kanjiža
›
Horgoš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam