Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.154 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Jagodina
›
Trnava
7min
21min
Pogledaj oglas →
260
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
260 €/m²
96 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
2k
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
417 €/m²
6 soba
·
360 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
279
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.000 €
279 €/m²
86 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
140
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
140 €/m²
200 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
500
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
150 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Trnava
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
778 €/m²
379 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
455 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
322
/
411
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
322 €/m²
183 m²
nekretnine
150.000 €
366 €/m²
7 soba
·
410 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj na:
nekretnine