Pronađeno
8
4zida
135.000 €
307 €/m²
440 m²
Jagodina
›
Ribare
6min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
338 €/m²
400 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Ribare
7min
6min
Pogledaj oglas →
855
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
855 €/m²
117 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Ribare
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
210 €/m²
500 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
311
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
311 €/m²
61 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
295
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
295 €/m²
95 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Ribare
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
557 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
500
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.000 €
500 €/m²
194 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj na:
nekretnine