Pronađeno
3
4zida
59.000 €
1.967 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Kupusara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
683 €/m²
120 m²
nekretnine
70.000 €
438 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Kupusara
Pogledaj na:
nekretnine