Pronađeno
8
4zida
42.000 €
875 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Dragocvet
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
562 €/m²
194 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
496
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
496 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
Jagodina
›
Dragocvet
9min
48min
Pogledaj oglas →
322
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
322 €/m²
160 m²
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
398
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
398 €/m²
93 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
855
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
855 €/m²
76 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
619
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
619 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
806
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.000 €
806 €/m²
Petosoban
·
108 m²
Jagodina
›
Dragocvet
9min
48min
Pogledaj na:
nekretnine