Pronađeno
209
4zida
127.800 €
900 €/m²
142 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.512 €
2.469 €/m²
48 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
8min
3min
28min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.429 €/m²
77 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
1.385 €/m²
13 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
717 €/m²
628 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
1.500 €/m²
14 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
2.000 €/m²
19 m²
·
7/7 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.104 €/m²
154 m²
4zida
27.000 €
1.500 €/m²
18 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
1.269 €/m²
13 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.900 €
707 €/m²
14 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.250 €/m²
28 m²
4zida
59.000 €
1.283 €/m²
46 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
100 m²
4zida
293.800 €
2.600 €/m²
113 m²
4zida
55.000 €
1.618 €/m²
34 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
1.512 €/m²
Dvosoban
·
215 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.093 €/m²
270 m²
·
6/6 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
929
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Jagodina
›
Centar
3min
3min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 11
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam