Pronađeno
232
4zida
675.000 €
1.250 €/m²
22 soba
·
540 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
8min
8min
12min
Pogledaj oglas →
654
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
952
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Irig
›
Vrdnik
6min
1min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
1.254 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Irig
6min
10min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
2 €/m²
1000 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
97 m²
·
Suteren
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.500 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
4/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.400 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.014 €/m²
Trosoban
·
148 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Irig
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
101.600 €
62 €/m²
1644 m²
·
Prizemlje
Irig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
1.684 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Irig
›
Mala Remeta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
4.125 €/m²
Četvorosoban
·
20 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
714
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
714 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
2.340 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
8.603 €/m²
Petosoban
·
58 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
398 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
214
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.440 €
214 €/m²
Petosoban
·
231 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam