Pronađeno
232
4zida
180.250 €
959 €/m²
Petosoban
·
188 m²
Irig
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.051 €/m²
Petosoban
·
156 m²
Irig
6min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
811 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Irig
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.392 €/m²
Trosoban
·
148 m²
Irig
›
Vrdnik
6min
9min
7min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
736 €/m²
8 soba
·
333 m²
Irig
›
Vrdnik
8min
15min
11min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
179 €/m²
Petosoban
·
475 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
10min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.875 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.321 €/m²
6 soba
·
280 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
17min
9min
20min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
1.029 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.800 €
1.285 €/m²
6 soba
·
178 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.900 €
1.776 €/m²
Petosoban
·
54 m²
Irig
›
Velika Remeta
11min
6min
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.188 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.629 €/m²
Petosoban
·
89 m²
Irig
›
Krušedol Selo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.258 €
1.223 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
817
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
817 €/m²
300 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.356 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
Irig
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
4.595 €/m²
42 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
408.450 €
1.702 €/m²
10 soba
·
240 m²
Irig
›
Vrdnik
1min
5min
3min
9min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
1.781 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Irig
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam