Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
592
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
592 €/m²
76 m²
4zida
412.000 €
4.247 €/m²
97 m²
4zida
740.000 €
1.869 €/m²
396 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.550.000 €
1.802 €/m²
860 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.009.400 €
1.999 €/m²
505 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.205.000 €
3.608 €/m²
334 m²
·
2/2 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.167 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Irig
4min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.185 €/m²
66 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.040 €
2.415 €/m²
29 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
682
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
682 €/m²
Dvosoban
·
176 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.182 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Irig
›
Vrdnik
7min
11min
10min
16min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.788 €/m²
144 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Jazak
4min
39min
26min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.000 €
206 €/m²
Petosoban
·
553 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
2.480 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
1.008 €/m²
46 m²
Irig
›
Jazak
Pogledaj oglas →
963
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
963 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Jednosoban
·
70 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.000 €
704 €/m²
250 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Rivica
8min
42min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.500 €
1.611 €/m²
45 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Rivica
8min
42min
42min
Pogledaj oglas →
611
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
611 €/m²
95 m²
Irig
›
Krušedol Prnjavor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam