Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
661
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
661 €/m²
Trosoban
·
189 m²
Irig
›
Krušedol Prnjavor
13min
34min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
611
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
611 €/m²
95 m²
Irig
›
Krušedol Prnjavor
Pogledaj oglas →
1.9k
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
1.897 €/m²
38 m²
·
2/4 sprat
Irig
›
Krušedol Prnjavor
12min
34min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.219 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Irig
›
Krušedol Prnjavor
Pogledaj oglas →
783
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
147.900 €
783 €/m²
189 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Krušedol Prnjavor