Pronađeno
509
4zida
111.000 €
171 €/m²
8 soba
·
650 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.074 €/m²
10 soba
·
81 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
339
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
339 €/m²
152 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
721
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
721 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Inđija
›
Krčedin
11min
38min
Pogledaj oglas →
765
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
765 €/m²
85 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
742
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.330 €
742 €/m²
154 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Čortanovci
8min
7min
7min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.533 €/m²
10 soba
·
75 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.493 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Inđija
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
6.133 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
680
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
680 €/m²
100 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.359 €/m²
131 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
5min
26min
Pogledaj oglas →
822
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
822 €/m²
Petosoban
·
219 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
668 €/m²
108 m²
·
Prizemlje
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
2.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.917 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
545.000 €
1.434 €/m²
Četvorosoban
·
380 m²
Inđija
›
Centar
5min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
765
/
795
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
765 €/m²
170 m²
·
1/2 sprat
Inđija
›
Beška
Pogledaj oglas →
604
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
604 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
940
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
940 €/m²
83 m²
·
Suteren
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.742 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/1 sprat
Inđija
›
Čortanovci
3min
7min
7min
Pogledaj oglas →
687
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
687 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Inđija
›
Čortanovci
3min
7min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam