Pronađeno
509
4zida
159.050 €
2.039 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/7 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.430 €
2.082 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/7 sprat
Inđija
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.670 €
2.037 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Inđija
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.745 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.630 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/6 sprat
Inđija
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.625 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/6 sprat
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.077 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.824 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.575 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
5/5 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.535 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/5 sprat
Inđija
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.280 €
1.980 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
3/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
1.934 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Inđija
5min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.960 €
2.031 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
1/3 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.000 €
1.133 €/m²
Troiposoban
·
180 m²
·
5/5 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.316 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Inđija
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.049 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
3. sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
19 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Inđija
›
Jarkovci
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
10 €/m²
Petosoban
·
350 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.471 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Inđija
2min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam