Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
833
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.061 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
100/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Inđija
5min
2min
Pogledaj oglas →
657
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.700 €
657 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
4min
31min
9min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
795
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
1.156 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Inđija
›
Beška
Pogledaj oglas →
4.4k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
4.386 €/m²
Petosoban
·
57 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.950 €
1.999 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Inđija
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.146 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Inđija
5min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
6/6 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.528 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
4 €/m²
400 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.100 €
1.700 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.833 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Inđija
7min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.615 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Inđija
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
8 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
2/3 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
824
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
824 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
11min
43min
41min
Pogledaj oglas →
471
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
471 €/m²
6 soba
·
210 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.780 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/6 sprat
Inđija
5min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam