Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
1.629 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Inđija
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.174 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
2.316 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2. sprat
Inđija
›
Blok 44
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
9 €/m²
110 m²
·
Suteren
Inđija
Pogledaj oglas →
865
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.000 €
865 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
2.381 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
398
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
398 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
2.571 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
397
/
795
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.500 €
397 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Inđija
›
Beška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.999 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
988 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
1.7k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.672 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
656 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Inđija
6min
7min
Pogledaj oglas →
795
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
795 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
Suteren
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
2.382 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.850 €
1.014 €/m²
Troiposoban
·
62 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
1.333 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
2/4 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/5 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
426 €/m²
Četvorosoban
·
470 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam