Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
766
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.500 €
766 €/m²
Petosoban
·
203 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
457
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
457 €/m²
Petosoban
·
162 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.3k
/
832
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
1.288 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.500 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.261 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
443.000 €
2.332 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
867
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
867 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.047 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
20 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj oglas →
811
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
811 €/m²
Petosoban
·
122 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj oglas →
886
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
886 €/m²
Dvosoban
·
105 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj oglas →
2.2k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
375.000 €
2.622 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.9k
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
245.000 €
1.885 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Inđija
5min
4min
Pogledaj oglas →
968
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
968 €/m²
Trosoban
·
62 m²
Inđija
›
Čortanovci
9min
8min
8min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.627 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
Inđija
›
Stari Slankamen
6min
15min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
456 €/m²
7 soba
·
377 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
1.000 €/m²
43 m²
·
Suteren
Inđija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam