Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
359
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.500 €
359 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
694 €/m²
Trosoban
·
360 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.745 €/m²
Četvorosoban
·
51 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
Pogledaj oglas →
988
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
988 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj na:
4zida
nadjidom
555
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
555 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
1.340 €/m²
8 soba
·
150 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
556 €/m²
8 soba
·
450 m²
Inđija
7min
12min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.990 €
1.040 €/m²
10 soba
·
50 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.575.000 €
1.981 €/m²
0 soba
·
1300 m²
Inđija
›
Čortanovci
8min
7min
7min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
795
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.159 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Inđija
›
Beška
1min
1min
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
1.867 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Inđija
3min
4min
Pogledaj oglas →
771
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
771 €/m²
227 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.780 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Inđija
›
Krčedinski Breg - Vikend naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.692 €/m²
Petosoban
·
195 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.962 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Inđija
›
Čortanovci
4min
15min
25min
Pogledaj oglas →
842
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
842 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
500 €/m²
7 soba
·
300 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Inđija
11min
20min
Pogledaj oglas →
588
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
588 €/m²
Jednosoban
·
114 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
12min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.500 €
1.034 €/m²
Trosoban
·
279 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam