Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
550
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
550 €/m²
150 m²
Inđija
›
Slankamenački Vinogradi
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.285 €
7 €/m²
Trosoban
·
5755 m²
Inđija
›
Slankamenački Vinogradi
Pogledaj oglas →
867
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
867 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Inđija
›
Slankamenački Vinogradi
Pogledaj oglas →
2.4k
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.388 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Inđija
›
Slankamenački Vinogradi
8min
Pogledaj oglas →
520
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.000 €
520 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
1.2k
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
1.219 €/m²
Četvorosoban
·
64 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
750
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
1.9k
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
245.000 €
1.885 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
865
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.000 €
865 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Inđija
›
Slankamenački vinogradi
Pogledaj oglas →
701
/
865
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
701 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Inđija
›
Slankamenački Vinogradi