Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
775
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
775 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
471
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
471 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
766
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.500 €
766 €/m²
Petosoban
·
203 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
398
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
398 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
795
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
795 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
Suteren
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
657
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.700 €
657 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
4min
31min
9min
Pogledaj oglas →
471
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
471 €/m²
6 soba
·
210 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.500 €
395 €/m²
9 soba
·
429 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam