Pronađeno
8
4zida
200.000 €
309 €/m²
647 m²
·
Suteren
Inđija
›
Maradik
5min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
680
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
680 €/m²
100 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.710 €
22 €/m²
Dvosoban
·
2700 m²
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.300 €
1.072 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
Inđija
›
Maradik
12min
20min
Pogledaj oglas →
970
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
970 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
843
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
843 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Inđija
›
Maradik
8min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.672 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Inđija
›
Maradik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
9 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Inđija
›
Maradik