Pronađeno
12
4zida
1.500 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
3. sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
10 €/m²
Petosoban
·
350 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
Pogledaj oglas →
765
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
765 €/m²
85 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
2.469 €/m²
Trosoban
·
48 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.037 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.000 €
2.752 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.525 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/1 sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
800
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.455 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
8min
6min
45min
49min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.745 €/m²
Četvorosoban
·
51 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
Pogledaj oglas →
842
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
842 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje
6min
10min
46min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.355 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Banstol - Vikend Naselje