Pronađeno
509
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
31.500 €
32 €/m²
1000 m²
Inđija
›
Čortanovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
35.000 €
40 €/m²
870 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
741 €/m²
174 m²
·
3/3 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.837 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
47.78 m²
·
2/3 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.660 €
1.973 €/m²
Trosoban
·
78.88 m²
·
1/6 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
21.500 €
5 €/m²
4300 m²
Inđija
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
1.931 €/m²
Dvosoban
·
63.18 m²
·
6/6 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.870 €
1.973 €/m²
Trosoban
·
71.89 m²
·
2/6 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.620 €
2.016 €/m²
Trosoban
·
55.36 m²
·
3/6 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.978 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.413 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Inđija
›
Stari Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
243.660 €
1.860 €/m²
Troiposoban
·
131 m²
·
1/1 sprat
Inđija
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
1.506 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
·
1/1 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.880 €
1.640 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
4. sprat
Inđija
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.756 €
1.678 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/3 sprat
Inđija
1min
1min
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.000 €
2.155 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Inđija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/6 sprat
Inđija
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.200 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Inđija
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.500 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
Suteren
Inđija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 26
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam