Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
438
/
588
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
438 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
Gornji Milanovac
›
Rudnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
4.333 €/m²
Petosoban
·
30 m²
Gornji Milanovac
›
Rudnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
460 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Gornji Milanovac
›
Neškovića brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
517 €/m²
Petosoban
·
1160 m²
Gornji Milanovac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Gornji Milanovac
›
Drenova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
790.000 €
439 €/m²
1800 m²
Gornji Milanovac
›
Rudnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
15 €/m²
40 m²
halooglasi
140.000 €
1.687 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/5 sprat
Gornji Milanovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
500 €/m²
60 m²
Gornji Milanovac
›
Donja Vrbava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
34.526 €
548 €/m²
63 m²
Gornji Milanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
407 €/m²
135 m²
Gornji Milanovac
›
Kamenica
10min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
300 €/m²
9 soba
·
300 m²
Gornji Milanovac
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Gornji Milanovac
›
Zagrađe
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.900 €
571 €/m²
6 soba
·
140 m²
Gornji Milanovac
›
Zagrađe
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam