Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
930.000 €
930 €/m²
1000 m²
Golubac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.143 €/m²
112 m²
Golubac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
597 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Golubac
Pogledaj oglas →
733
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
733 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Golubac
›
Vinci
4min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Golubac
›
Vinci
Pogledaj oglas →
750
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
34.500 €
750 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Golubac
›
Vinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
178.000 €
890 €/m²
Dvosoban
·
200 m²
Golubac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.600 €
1.081 €/m²
Trosoban
·
192 m²
Golubac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
412 €/m²
Trosoban
·
182 m²
Golubac
›
Brnjica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.381 €/m²
Petosoban
·
105 m²
Golubac
›
Vinci