Pronađeno
28
4zida
76.544 €
806 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/5 sprat
Despotovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
909 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
4zida
50.920 €
863 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/5 sprat
Despotovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.500 €
480 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Despotovac
›
Resavica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
362 €/m²
152 m²
·
Suteren
Despotovac
›
Miliva
7min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
548 €/m²
42 m²
4zida
55.000 €
344 €/m²
160 m²
·
2. sprat
Despotovac
›
Ravna Reka
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
222 €/m²
180 m²
4zida
28.000 €
280 €/m²
100 m²
Despotovac
›
Medveđa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
304 €/m²
723 m²
Despotovac
›
Veliki Popović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
110 m²
·
Prizemlje
Despotovac
Pogledaj na:
4zida
heroldo.com
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
44.000 €
1.023 €/m²
Trosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Despotovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
948 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Despotovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
862 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/2 sprat
Despotovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
1 €/m²
800 m²
Despotovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.000 €
847 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Despotovac
›
Jezero
11min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
45.000 €
714 €/m²
63 m²
Despotovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
35.000 €
875 €/m²
Trosoban
·
40 m²
·
Suteren
Despotovac
›
Grabovica
11min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.000 €
84 €/m²
6 soba
·
824 m²
Despotovac
›
Brestovo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
880 €/m²
6 soba
·
284 m²
Despotovac
›
Veliki Popović
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam