Pronađeno
266
4zida
34.000 €
221 €/m²
154 m²
Ćuprija
›
Paljane
12min
Pogledaj oglas →
813
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
813 €/m²
166 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
295 €/m²
44 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Paljane
Pogledaj oglas →
245
/
277
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
245 €/m²
53 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Tonja
6min
7min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
131 €/m²
685 m²
Ćuprija
›
Moravski park
5min
17min
17min
Pogledaj oglas →
270
/
277
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.500 €
270 €/m²
50 m²
Ćuprija
›
Tonja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
616 €/m²
190 m²
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
200 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.188 €/m²
160 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
5min
40min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
219 €/m²
160 m²
Ćuprija
›
Supska
11min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
450 €/m²
80 m²
·
Suteren
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.000 €
591 €/m²
350 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
652
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.000 €
652 €/m²
250 m²
Ćuprija
›
Novo naselje
4min
1min
2min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60 €
4 €/m²
15 m²
4zida
400 €
3 €/m²
130 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
7 €/m²
90 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
35 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
3 €/m²
110 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Slavija
5min
9min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
35 m²
4zida
150 €
4 €/m²
35 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 14
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam