Pronađeno
266
4zida
108.000 €
1.440 €/m²
75 m²
·
1/3 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
200 m²
·
Suteren
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
646 €/m²
Četvorosoban
·
325 m²
Ćuprija
›
Šumsko
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
884 €/m²
190 m²
·
Suteren
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
240 €/m²
500 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
384 €/m²
86 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
120 m²
Ćuprija
›
Ada
5min
48min
8min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
628 €/m²
215 m²
·
Suteren
Ćuprija
Pogledaj oglas →
603
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
603 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
433
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
433 €/m²
231 m²
·
1/2 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
300 €/m²
60 m²
·
Suteren
Ćuprija
Pogledaj oglas →
606
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
606 €/m²
99 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Centar
5min
43min
5min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
284 €/m²
74 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Rasputnica
6min
23min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
625 €/m²
136 m²
Ćuprija
4min
39min
7min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
778 €/m²
36 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Senje
19min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
200 m²
4zida
30.000 €
201 €/m²
149 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Paljane
13min
Pogledaj oglas →
497
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
497 €/m²
191 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
5min
40min
1min
7min
Pogledaj oglas →
400
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
400 €/m²
250 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.667 €/m²
30 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 14
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam