Pronađeno
266
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.000 €
694 €/m²
144 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.600 €
625 €/m²
121 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
963 €/m²
187 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.000 €/m²
85 m²
·
4/5 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
654 €/m²
38.22 m²
·
2/1 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
13.500 €
593 €/m²
22.77 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.000 €
685 €/m²
92 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
591 €/m²
203 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
300 m²
Ćuprija
›
Moravski park
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
724 €/m²
76 m²
·
3. sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
668 €/m²
247 m²
Ćuprija
›
Moravski park
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
320.000 €
615 €/m²
10 soba
·
520 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
985 €/m²
66 m²
·
1/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
19.500 €
542 €/m²
36 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
375 €/m²
200 m²
·
3/2 sprat
Ćuprija
›
Supska
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
710 €/m²
183 m²
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
985 €/m²
132 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
93.000 €
756 €/m²
123 m²
·
1/1 sprat
Ćuprija
›
Jovac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
45.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Ćuprija
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
320.000 €
457 €/m²
700 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 13 od 14
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam