Pronađeno
229
4zida
1.200 €
3 €/m²
400 m²
·
Suteren
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
30 m²
·
1. sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
28 €/m²
32 m²
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
507 €/m²
355 m²
·
2/2 sprat
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
830.000 €
1.930 €/m²
430 m²
4zida
19.000 €
432 €/m²
44 m²
·
Suteren
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
417 €/m²
719 m²
Čačak
›
Konjevići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
411 €/m²
705 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.000 €
2.000 €/m²
109 m²
·
Suteren
Čačak
›
Hotel Morava
2min
4min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
750 €/m²
400 m²
Čačak
›
Stančići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.290.000 €
1.050 €/m²
1229 m²
4zida
57.500 €
737 €/m²
78 m²
4zida
53.500 €
695 €/m²
77 m²
·
Suteren
Čačak
›
Čačak - Centar
4min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.625 €/m²
40 m²
·
Suteren
Čačak
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Trosoban
·
45 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
4 €/m²
Jednosoban
·
53 m²
·
11/13 sprat
Čačak
›
Vinara
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
9 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
5/5 sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.665 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
87.45 m²
·
2/3 sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj na:
halooglasi
locusnekretnine.com
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.429 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
64.37 m²
·
3/6 sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam