Pronađeno
229
4zida
145.000 €
1.611 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/6 sprat
Čačak
›
Alvadžinica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.094 €/m²
7 soba
·
320 m²
Čačak
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
locusnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
549 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Čačak
›
Donja Gorevnica
5min
26min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.997 €
247 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Čačak
›
Baluga (Ljubićka)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.999 €
581 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Čačak
›
Rošci
Pogledaj oglas →
420
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
420 €/m²
6 soba
·
250 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
714 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Čačak
›
Gornja Trepča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
923 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
Suteren
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
806 €/m²
Četvorosoban
·
360 m²
Čačak
›
MZ Konjevići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
6 soba
·
240 m²
Čačak
›
Atenica
2min
4min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
525 €/m²
7 soba
·
314 m²
Čačak
›
Ljubić
6min
6min
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
650 €/m²
7 soba
·
220 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
553 €/m²
6 soba
·
380 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
150
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
150 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Čačak
›
Zablaće
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
314 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Čačak
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
400 €/m²
12 soba
·
500 m²
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
500 €/m²
6 soba
·
300 m²
Čačak
›
Baluga (Trnavska)
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
664 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Čačak
›
Donja Gorevnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam