Pronađeno
229
4zida
60.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Čačak
›
Trbušani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.797 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Čačak
›
Čačak - Centar
5min
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
270 €/m²
Trosoban
·
211 m²
Čačak
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
587 €/m²
6 soba
·
179 m²
Čačak
›
Mršinci
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
791 €/m²
Petosoban
·
278 m²
Čačak
›
Trnava
7min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
192 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Čačak
›
Atenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.538 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Čačak
6min
9min
7min
Pogledaj oglas →
367
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
367 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
757 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Čačak
›
Prijevor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
2.421 €/m²
10 soba
·
190 m²
Čačak
›
Čačak - Centar
5min
5min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
771 €/m²
6 soba
·
175 m²
Čačak
›
Jezdinsko Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
350 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Čačak
›
Prislonica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Čačak
›
Donja Gorevnica
3min
32min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.980 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Čačak
›
Loznica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.260 €/m²
Petosoban
·
262 m²
Čačak
7min
5min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
299 €/m²
11 soba
·
668 m²
Čačak
›
Lozničko Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
314 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Čačak
›
Baluga (Trnavska)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Čačak
›
Zablaće
Pogledaj oglas →
700
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
700 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Čačak
›
Grad Čačak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam