Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.658 €
1.694 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
6/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.835 €
1.689 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
4/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
4zida
250 €
11 €/m²
22 m²
·
Suteren
Čačak
›
Čačak - Centar
5min
5min
2min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.364 €/m²
Petosoban
·
132 m²
·
3/3 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
4min
9min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Prizemlje
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
114.732 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
63.74 m²
·
3/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
11 €/m²
160 m²
·
Prizemlje
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/10 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam