Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.189 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/5 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.000 €/m²
10 soba
·
50 m²
Bor
›
Centar
5min
6min
6min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.348 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/2 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
474
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
27.500 €
474 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
245.000 €
3.063 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
395.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/5 sprat
Bor
›
Centar