Pronađeno
17
4zida
48.000 €
1.000 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
Suteren
Bor
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.189 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/5 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.000 €/m²
10 soba
·
50 m²
Bor
›
Centar
5min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
197 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
Bor
›
Šarbanovac
6min
6min
6min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.348 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/2 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
3.023 €/m²
86 m²
·
1/2 sprat
Bor
›
Brestovac
16min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Bor
›
Oštrelj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
1.539 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/8 sprat
Bor
›
IV Mesna zajednica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
1.658 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/8 sprat
Bor
›
4. Mesna Zajednica
Pogledaj oglas →
474
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
27.500 €
474 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
245.000 €
3.063 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
1.415 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Bor
›
Mesna zajednica V
Pogledaj oglas →
5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
395.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/5 sprat
Bor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
1.040 €/m²
10 soba
·
250 m²
Bor
›
Borsko Jezero
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
299.000 €
1.196 €/m²
12 soba
·
250 m²
·
1/1 sprat
Bor
›
Borsko jezero
16min
3min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
0 €/m²
Petosoban
·
215 m²
·
1/1 sprat
Bor
›
Krivelj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
angazman-nekretnine.rs
35.000 €
230 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
Bor
›
Šarbanovac