Pronađeno
14
4zida
300 €
4 €/m²
70 m²
4zida
350 €
4 €/m²
90 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Zvečka
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
300 €/m²
50 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.761 €/m²
163 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
917
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
917 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
771 €/m²
Petosoban
·
389 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
1.389 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
915
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
915 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
655
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
655 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
3 €/m²
1000 m²
Beograd
›
Zvečka
18min
Pogledaj oglas →
460
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
460 €/m²
174 m²
Beograd
›
Zvečka
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
3.160 €/m²
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
1k
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.019 €/m²
216 m²
Beograd
›
Zvečka
Pogledaj oglas →
885
/
928
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
885 €/m²
6 soba
·
260 m²
Beograd
›
Zvečka
7min
42min