Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270.000 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Zuce
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
711
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
711 €/m²
Petosoban
·
211 m²
Beograd
›
Zuce
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
1.733 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Beograd
›
Zuce
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.327 €/m²
6 soba
·
226 m²
Beograd
›
Zuce
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.438 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
Suteren
Beograd
›
Zuce
7min
5min
26min
41min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
borovicnekretnine.rs
688
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
688 €/m²
Petosoban
·
247 m²
Beograd
›
Zuce