Pronađeno
6
4zida
3.500 €
4 €/m²
780 m²
·
Suteren
Beograd
›
Zaklopača
5min
4min
5min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
2.029 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Beograd
›
Zaklopača
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.250 €
1.650 €/m²
Petosoban
·
125 m²
·
Suteren
Beograd
›
Zaklopača
4min
3min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
306 €/m²
Petosoban
·
310 m²
Beograd
›
Zaklopača
10min
10min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.000 €
321 €/m²
Petosoban
·
399 m²
Beograd
›
Zaklopača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
435 €/m²
7 soba
·
345 m²
Beograd
›
Zaklopača