Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.3k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
545.000 €
4.258 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
3.875 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
7 €/m²
22 m²
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
29.500 €
2.269 €/m²
13 m²
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.640 €
16 €/m²
290 m²
·
1. sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
15 €/m²
33 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
28 m²
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
14 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
318.200 €
3.700 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4. sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.424 €/m²
33 m²
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
4k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
300.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
3/9 sprat
Beograd
›
YUBC
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam