Pronađeno
43
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.700 €
7 €/m²
230 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.800 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
Suteren
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.500 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
950 €
11 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
20
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
20 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
13 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
12 €/m²
Petosoban
·
245 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
950 €
10 €/m²
100 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
18
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
18 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
240.000 €
4.211 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
3.542 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
207.500 €
4.150 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
420.000 €
4.516 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
2.151 €/m²
Petosoban
·
186 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
415.000 €
2.150 €/m²
Četvorosoban
·
193 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
4.125 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
418.282 €
3.803 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam