Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
520
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
520 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Beograd
›
Vlaška
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.263 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Beograd
›
Vlaška
Pogledaj oglas →
663
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
663 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
Beograd
›
Vlaška
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
700
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
700 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Beograd
›
Vlaška
11min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.643 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Beograd
›
Vlaška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
249 €/m²
381 m²
Beograd
›
Vlaška
11min
Pogledaj oglas →
743
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
743 €/m²
Petosoban
·
74 m²
Beograd
›
Vlaška
Pogledaj oglas →
871
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
871 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Beograd
›
Vlaška
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.042 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Beograd
›
Vlaška
11min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Vlaška
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam