Pronađeno
88
4zida
200.000 €
1.460 €/m²
137 m²
4zida
460.000 €
1.893 €/m²
243 m²
·
Suteren
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
2 €/m²
420 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.700 €
4 €/m²
Petosoban
·
381 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.625 €/m²
Četvorosoban
·
277 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Višnjica
7min
1min
6min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.333 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.000 €
2.932 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Višnjica
5min
1min
1min
32min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.500 €/m²
7 soba
·
300 m²
Beograd
›
Višnjica
5min
7min
5min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
817 €/m²
8 soba
·
453 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.636 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
4.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
4.278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
375 €
8 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.200 €
4 €/m²
10 soba
·
340 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Višnjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam