Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
3 €/m²
190 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
4 €/m²
180 m²
·
Suteren
Beograd
›
Velika Moštanica
3min
1min
26min
40min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.250 €/m²
6 soba
·
240 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
841
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.000 €
841 €/m²
Petosoban
·
164 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
194.000 €
1.617 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.000 €
1.167 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.900 €
1.153 €/m²
Troiposoban
·
130 m²
Beograd
›
Velika Moštanica
Pogledaj oglas →
718
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineapartman.rs
130.000 €
718 €/m²
5.5 soba
·
181 m²
·
Suteren
Beograd
›
Velika Moštanica