Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
219.790 €
3.100 €/m²
70.9 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.100 €
3.300 €/m²
65.18 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.000 €
3.141 €/m²
48.4 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.850 €
30 €/m²
95 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.850 €
30 €/m²
195 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.400 €
18 €/m²
250 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.500 €
8 €/m²
857 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.100 €
30 €/m²
70 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
257 €/m²
7 soba
·
214 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4.8k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
244.512 €
4.800 €/m²
Dvosoban
·
50.94 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
13 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
394.290 €
4.532 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
1.786 €/m²
14 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
1.872 €/m²
179 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ustanička
5min
4min
5min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.000 €
1.440 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
418.500 €
3.006 €/m²
Četvorosoban
·
139.24 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
131.000 €
4.172 €/m²
Jednosoban
·
31.4 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.800 €
4.050 €/m²
Jednoiposoban
·
49.33 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam