Pronađeno
7
4zida
1.200.000 €
400 €/m²
3000 m²
Beograd
›
Urovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
5 €/m²
100 m²
Beograd
›
Urovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.000 €
1.831 €/m²
6 soba
·
65 m²
Beograd
›
Urovci
3min
14min
6min
22min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
543
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
33.000 €
543 €/m²
Jednosoban
·
60.83 m²
Beograd
›
Urovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
4 €/m²
230 m²
Beograd
›
Urovci
12min
Pogledaj oglas →
541
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
541 €/m²
Jednosoban
·
61 m²
Beograd
›
Urovci
4min
23min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
457 €/m²
350 m²
Beograd
›
Urovci