Pronađeno
49
4zida
350.000 €
583 €/m²
600 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ugrinovci
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.500 €
2.110 €/m²
Četvorosoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
1.420 €/m²
324 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
959 €/m²
469 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.300 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.417 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.719 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.880 €
5 €/m²
640 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ugrinovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam