Pronađeno
42
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
5.000 €
9 €/m²
Petosoban
·
570 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
17 €/m²
15 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
9 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
13 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/12 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
8 €/m²
100 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
14 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
17
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
23 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
2.752 €/m²
Petosoban
·
109 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
340.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
170 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
210.000 €
2.838 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
190.000 €
1.759 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
127.000 €
3.629 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
460.000 €
3.067 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
75.000 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
299.000 €
3.738 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Učiteljsko naselje, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam