Pronađeno
40
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.8k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480.000 €
4.800 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
3.3k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
448.770 €
3.349 €/m²
Petosoban
·
134 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
3.875 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
2min
1min
1min
5min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
3.462 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
3.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
535.000 €
3.520 €/m²
Petosoban
·
152 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
2min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
3.667 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
17 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
6.1k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.000 €
6.056 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
5.182 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
22
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
22 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
17 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.000 €
12 €/m²
421 m²
·
7. sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
6.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
520.000 €
6.500 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
16
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
12 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
17 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
15
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vestanekretnine.com
900 €
15 €/m²
0.51 soba
·
60 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
13 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
16
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
16 €/m²
Trosoban
·
107 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Trg Republike
2min
2min
1min
4min
Pogledaj oglas →
21
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
21 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Trg Republike
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam